betonowywojtek.pl

PODŁOGI BETONOWE

DEKORACYJNE PODŁOGI BETONOWE

Podłogi betonowe nadadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i zapewnią bardzo wysokie parametry użytkowe.
Odporność na ścieranie, wytrzymałość na uderzenia i trwałość przez lata to cechy betonowych posadzek, które możemy wykonać w Twoim domu, lokalu lub biurze.
Niezależnie od metrażu jaki planujesz wykończyć, możemy zaproponować w pełni profesjonalne rozwiązania wysokiej jakości, wykorzystywane również w halach przemysłowych, gdzie liczy się przede wszystkim jakość i trwałość.

Beton jest naturalnym, żywym materiałem, który w procesie wiązania i dojrzewania reaguje na czynniki takie jak temperatura, wilgotność czy nasłonecznienie. Proces wykonywania podłóg betonowych wiąże się z pracą maszyn obsługiwanych przez doświadczonych fachowców, którzy wykańczają powierzchnię własnoręcznie. W związku z tym, za każdym razem powstają nieco inne przebarwienia i tekstury, co sprawia, że gotowa betonowa podłoga jest niepowtarzalna i ma swoją własną, oryginalną estetykę.


Posadzka betonowa      Podłoga betonowa
 

OFERUJEMY:

+ systemy cienkowarstwowych podłóg zacieranych mechanicznie w grubości od 10 mm
+ systemy cienkowarstwowych podłóg samorozlewnych w grubości od 8 mm
+ tradycyjne przemysłowe podłogi zacierane mechanicznie w grubości od 60 mm
+ tarasy i podjazdy betonowe, również z wykonaniem podbudowy
+ możliwość wykonania posadzek na instalacji ogrzewania podłogowego
+ podłogi polerowane i szlifowane
+ impregnacja odpowiednia dla każdego rodzaju pomieszczeń
+ podłogi betonowe w domach, mieszkaniach, lokalach użytkowych (biura, restauracje, sklepy)
+ dobór dedykowanych dla projektu rozwiązań materiałowych i technologicznych
+ pomoc techniczna

Podłoga betonowa może być alternatywą dla zalewania ogrzewania podłogowego wylewką anhydrytową bądź cementową. Wykonujemy betonowe posadzki bezpośrednio na instalacji grzewczej, z pominięciem podkładu, co pozwoli Państwu zaoszczędzić sporo czasu podczas budowy domu. Jest to również rozwiązanie bardzo korzystne finansowo, ponieważ redukuje koszty wykonania jastrychu.

Posadzki z naszej oferty możemy położyć na dowolnych powierzchniach, takich jak świeży jastrych cementowy lub anhydrytowy. Możemy również wykonać posadzkę bezpośrednio na instalacji ogrzewania podłogowego. Całkowita grubość posadzki zależy od wybranego systemu i zaczyna się od zaledwie 8mm co pozwala na zastosowanie takiego rozwiązania w nowych mieszkaniach deweloperskich lub w ramach remontu mieszkania. Proces powstawania posadzek trwa od jednego do czterech tygodni i podzielony jest na kilka etapów, pomiędzy którymi istnieje możliwość prowadzenia pozostałych prac wykończeniowych, pod warunkiem odpowiedniego zabezpieczenia powierzchni świeżej posadzki.


posadzka betonowa     podłoga betonowa
podłoga betonowa

 

Podłogi dostępne są w różnych odcieniach szarości i mogą zostać wykończone w macie, satynie jak i w połysku.
Zapewniamy również możliwość profesjonalnego szlifowania podłóg maszynami planetarnymi z użyciem narzędzie diamentowych wysokiej klasy w celu uzyskania efektu odsłoniętego kruszywa i lustrzanego połysku.

 

podłoga betonowa - poziomowanie

poziomowanie podłogi betonowej

 

Podłoga betonowa - zacieranie

Podłoga betonowa – zacieranie

 

 

PODŁOGI BETONOWE – NASZE REALIZACJE :