fbpx
close

O nas

Beton architektoniczny to dla nas wyzwanie, które realizujemy z pasją. Największą satysfakcją jest dla nas oryginalny produkt wysokiej jakości, który służy naszym klientom przez lata. Nasze produkty to nasza wizytówka.

Wiedza, doświadczenie, umiejętności i pasja. Tyle potrzeba by tworzyć nasze betonowe blaty, od których rozpoczynaliśmy pracę w Betonowym Wojtku.
Blaty, a później wszystkie inne elementy wystroju wnętrz z betonu architektonicznego są tworzone w naszym warsztacie ręcznie w długim, wieloetapowym procesie.

Każdy krok to wiele godzin rzemieślniczej i niekiedy ciężkiej pracy. Od wykonania form po ostatnie szlify wkładamy w tę pracę dużo serca i dbamy, by każdy detal był dopracowany do perfekcji.

Stolarstwo, ślusarstwo, kamieniarstwo to dla nas chleb powszedni. Stoi za nami sporo wiedzy i doświadczenia, które zdobyliśmy na przestrzeni lat, zajmując się materią jaką jest beton architektoniczny. Podejmujemy się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego tematu. Jeśli trzeba, tworzymy całkiem nowe rozwiązania, żeby go zrealizować.

page