betonowywojtek.pl

BLATY BETONOWE

Beton architektoniczny, wykorzystywany przez nas do tworzenia blatów, można opisać jako „płynny kamień”, który w rękach doświadczonego rzemieślnika daje się formować w nieograniczony sposób. Jednocześnie pozostaje mocny i twardy jak skała. Charakterystyczne przebarwienia, wyjątkowe tekstury, delikatne pęcherzyki i inne niedoskonałości to unikatowa estetyka, która wyróżnia ten naturalny materiał. Każdy element jest niepowtarzalny nie tylko przez swój wygląd, ale przede wszystkim dzięki historii ludzi, którzy nadali mu kształt. Proces tworzenia betonowych elementów jest długotrwały, wymaga wiedzy oraz sporych umiejętności, jednak efekty pracy dają produkt, który przez długi czas cieszy zarówno użytkowników jak i rzemieślników.
Blaty betonowe dają możliwość stworzenia oryginalnych wnętrz z charakterem. Znakomicie wpisują się w każdy rodzaj przestrzeni i idealnie współgrają z innymi naturalnymi materiałami takimi jak drewno, stal czy cegła ceramiczna.
Styl skandynawski, rustykalny, a może loft? Blaty betonowe będą świetnym akcentem podkreślającym wizerunek każdego wnętrza.


betonowy blat     Bar z betonu
OFERUJEMY:

+ technologie GRFC
+ blaty betonowe w dowolnej formie i kształcie
+ brak ograniczenia wymiarów
+ dowolna grubość
+ otwory na każdy sprzęt kuchenny oraz gniazdka itp.
+ możliwość wykonania zintegrowanego zlewozmywaka betonowego i ociekacza
+ impregnacja zabezpieczająca blaty przed kuchennymi zabrudzeniami
+ 5 standardowych kolorów
+ pomiar
+ transport i montaż w całym kraju
+ pomoc projektowa

Beton architektoniczny to materiał, który przetrwa lata. Jest twardy i mocny jak skała.
Specjalnie opracowane mieszanki, które wykorzystujemy do produkcji naszych blatów betonowych, pozwalają uzyskać bardzo wysokie parametry wytrzymałościowe. Znacznie przewyższają one właściwości tradycyjnych betonów wykorzystywanych w budownictwie. Zastąpienie standardowych zbrojeń stalowych włóknem szklanym eliminuje możliwość powstawania pęknięć nawet w przypadku bardo długich elementów. Kompozycja mieszanki wyklucza erozję i powstawanie na powierzchni wszelkich niepożądanych wykwitów.
Blaty przechodzą przez proces wielostopniowej impregnacji z zastosowaniem najwyższej jakości środków, dzięki czemu charakteryzują się wysoką odpornością na wszelkie możliwe kuchenne zabrudzenia.


Blat betonowy GFRC     Betonowy blat

blat betonowy


Wiedza, doświadczenie, umiejętności i pasja. Tyle potrzeba by tworzyć nasze blaty betonowe.
Wszystkie blaty tworzone są ręcznie w długim, wieloetapowym procesie. Każdy krok to wiele godzin rzemieślniczej i niekiedy ciężkiej pracy. Od wykonania form po ostatnie szlify wkładamy w tę pracę dużo serca i dbamy, by każdy detal był dopracowany do perfekcji. Stolarstwo, ślusarstwo, kamieniarstwo to dla nas chleb powszedni. Stoi za nami sporo wiedzy i doświadczenia, które zdobyliśmy na przestrzeni lat, zajmując się materią jaką jest beton architektoniczny. Podejmujemy się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego tematu. Jeśli trzeba, tworzymy całkiem nowe rozwiązania, żeby go zrealizować. Beton architektoniczny to dla nas wyzwanie, które realizujemy z pasją.
Największą satysfakcją jest dla nas oryginalny produkt wysokiej jakości, który służy naszym klientom przez lata
Nasze blaty to nasza wizytówka.

Blat betonowy


INNE BLATY, KTÓRE WYKONALIŚMY ZNAJDZIESZ W GALERII