betonowywojtek.pl

Beton architektoniczny

 Panele betonowe  SLIM / SLIM+

Proponujemy Państwu wysokiej jakości wielkoformatowe panele z betonu architektonicznego o grubości zaledwie 11 mm !  Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii betonu są lżejsze, a jednocześnie zdecydowanie mocniejsze niż inne dostępne na rynku.

Standardowo dostępne są cztery bardzo duże formaty paneli SLIM. Na specjalne zamówienie wykonamy dla Państwa płyty SLIM+ w dowolnym rozmiarze (aż do 3600 x 1200 mm ).

1200 x 3000 x 11 mm

1200 x 1500 x 11mm

1200 x 2000 x 11 mm

1200 x 600 x 11 mm


beton architektoniczny     beton architektoniczny

panele betonowe

 

Wielkoformatowe panele betonowe SLIM wykonane z prawdziwego betonu architektonicznego mogą stać się dominującym elementem wystroju lub subtelnym tłem, które podkreśli charakter projektu. Znakomicie prezentują się w kameralnych przestrzeniach domów i mieszkań a także w obiektach użytkowych takich jak kluby, restauracje czy biura. Idealnie komponują się we wnętrzach o minimalistycznym wystroju, industrialnych loftach, stylowych butikowych hotelach lub nowoczesnych apartamentach. Panele SLIM można z powodzeniem montować na elewacjach, co pozwala osiągnąć oryginalny, nowoczesny wygląd fasady budynku.

Beton architektoniczny to oryginalny i szczery materiał. Nasze panele nie udają – są betonowe i mają wszystkie charakterystyczne dla tego materiału cechy. W wyniku procesu technologicznego powstają subtelne przebarwienia i występujące losowo pory, które razem tworzą unikatowe tekstury. Do produkcji nie używamy matryc, które imitują prawdziwy materiał, dlatego każda płyta jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju. Panele wykonywane są ręcznie w tradycyjnej technologii, przez doświadczonych w pracy z betonem rzemieślników, którzy dbają o najwyższą jakość i każdy detal. Lata pracy z materią jaką jest beton architektoniczny pozwoliły nam zdobyć szerokie doświadczenie, dzięki czemu możemy dziś zaproponować Państwu produkt z najwyższej półki.

.
.

Kolory i wykończenia:

Panele betonowe SLIM dostępne są w 4 odcieniach szarości  oraz w dwóch rodzajach struktur: porowatej i gładkiej.

kolor SLIM biały

kolor SLIM jasny szary

kolor SLIM naturalny szary

kolor SLIM antracytowy

struktura porowata

struktura gładka


     

 

Informacje techniczne:

+ 4 duże wymiary podstawowe
+ indywidualne formaty ( do 1200 x 3600 mm ) na zamówienie
+ dostępne elementy narożnikowe
+ grubość 11 mm ( wnętrza )
+ grubość 13 mm ( elewacje )
+ klasa betonu minimum C60/75
+ 4 standardowe kolory
+ 2 rodzaje wykończenia ( gładkie / porowate )
+ mrozoodporność
+ możliwość montażu we wnętrzach i na elewacjach
+ panele SLIM mogą być docinane do dowolnego rozmiaru na budowie
+ możliwość wycinania otworów, np. pod gniazdka i włączniki

Płyty z betonu architektonicznego SLIM wykonujemy w oparciu o zaawansowaną technologię betonu wysokowartościowego, co pozwala nam na znaczne zredukowanie grubości paneli w stosunku do tradycyjnych metod prefabrykacji elementów betonowych. Kompozycja naszych mieszanek opiera się o wykorzystanie białych cementów, pyłu krzemianowego i starannie selekcjonowanych kruszyw, co w połączeniu z zaawansowanym procesem mieszania pozwala osiągnąć bardzo wysokie parametry fizyczne ( oraz estetyczne ) produktów, niespotykane w konkurencyjnych rozwiązaniach. Dzięki temu płyty betonowe przeznaczone do wnętrz mogą mieć grubość zaledwie 11mm dla formatu 3000 x 1200 mm! Panele zewnętrzne są nieco grubsze ( 13mm ) abyśmy mogli zmieścić w nich specjalne kotwy, służące do montażu na elewacjach.

INNE REALIZACJE Z NASZYMI BETONOWYMI PANELAMI :